koka pulkstenis "Lācis"

koka pulkstenis "Lācis"
koka pulkstenis "Lācis" koka pulkstenis "Lācis"
Modelis: lacis
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Pieejams
Cena: 38,00€
Daudzums:  Ielikt grozā

Tas nebija sen un notika tā..

Reiz ne pārāk sensenos laikos mamma un tētis satikās, un uzplauka mīlestība. Tā mīlestība dara, kad mammas un tēti satiekas. Mammai un tētim tāpēc bija meita. Meitai bija sava istaba, kur bija viņas gulta, galds un krēsls, bet viņai nebija sava sienas pulksteņa, kur mācīties skaitīt laiku. Tā mamma un tētis ilgi meklēja meitai sienas pulksteni – visur izmeklēja – meklēja pulksteņu veikalos, dizaina veikalos, meklēja mēbeļu veikalos, vecmammu bēniņos un pagrabos, bet nekur neatrada. Internetā paskatījās pašā vēlā vakarā, kad domāja, ka būs vien meitai jāskatās uz “chinatown” pulksteni. Skatījās tik ilgi, ka pagura acis un turpat pie datora ekrāna abi arī iemiga, vai varbūt nemaz neiemiga.. un dzirdēja balsi, no augšas vai sāniem, sakām – taisiet vien pulksteni paši, taisiet no koka – tas būs īsts, tas būs izturīgs, tas būs glīts, tas būs pašu taisīts, tāpēc tik mīļš. Un sauciet to par “Lāci”, jo jūs taču esat Lāči! Meita, ieraudzījusi “Lāci” to ļoti iemīļoja, tētis to pielika pie sienas, kur tam vieta, un meita ātri vien iemācījās laiku skaitīt. 

 

Ferre dizaina pulksteņi ir Ferre “sirdslieta”. To izgatavošana bija un joprojām ir radošs darbs, kad “darbs nav zaķis, bet darbs ir prieks”.

Ferre pulksteņu izgatavošanas draudzīgā kompānija mīl savas mājas un novērtē katru mirkli, kuru izdodas pavadīt kopā ar mīļajiem, tāpēc katrs viens gribēja “savu” pulksteni, savās mājās, lai laiku neskaitītu, bet to baudītu kopā ar tuvajiem.

 

Materiāls - koks (bērzs)
Pulksteņa mehānisms - Euroshaft, Junghans (Vācija)

Izmērs: 28 x 39 cm

 

 

Lielkais Latvijas interneta veikalu preu mekltjs